img

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (1998r). Pierwszy raz zetknął się z technologiami naturalnymi w roku 2000. Projektuje domy w technologiach naturalnych od 2008r. Ma na swoim koncie pierwsze w Polsce budynki katalogowe w technologii strawbale i gliny lekkiej. Również jak dotąd projekty dwóch największych budynków strawbale w Polsce (obydwa w trakcie realizacji). Do końca 2012r. zaprojektował około 30 budynków w technologiach naturalnych na terenie całej Polski (większość w latach 2011-2012).

więcej informacji »

img

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, obecnie doktorant na tamtejszym Wydziale Budownictwa. Członek Stowarzyszenia Wędrownych Architektów z Poznania. W ramach dyplomu inżynierskiego wykonywał projekt domu jednorodzinnego w technologi modułów strawbale w osiedlu społecznym. Podczas okresu studiów brał udział w licznych warsztatach i konferencjach dotyczących budownictwa z naturalnych materiałów, historycznego i współczesnego. Naturalne technologie traktuje zarówno jako temat projektowy jak i badawczy.

więcej informacji »

img

Absolwentka Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej i Technische Universitat Berlin. Od kilku lat jako aktywny zawodowo architekt i architekt wnętrz realizuje projekty na terenie całej Polski. Portfolio studialne i zawodowe do wglądu pod tym adresem. Prywatnie miłośniczka historycznych domów przysłupowych łączących tradycyjne technologie budowlane ze współczesnymi potrzebami ich nowych właścicieli - zgłębia temat praktycznie i teoretycznie. Autorka licznych publikacji naukowych.

więcej informacji »